Narodowy Marsz Papieski. Teraz i Ty możesz wspomóc jego organizację!

portal tvrepublika.pl 20-03-2023, 18:37
Artykuł
Telewizja Republika

Już za kilkanaście dni - 2 kwietnia, w 18. rocznicę śmierci papieża, ulicami Warszawy przejdzie Marsz Papieski. Z uwagi na to, co na początku miesiąca zapoczątkowała stacja TVN - mowa oczywiście o medialnej nagonce na Jana Pawła II - Polacy są w tej kwestii zjednoczeni bardziej niż kiedykolwiek. Idąc w Marszu, pokażemy razem, że chcemy bronić dobrego imienia tego wielkiego Polaka i pokazać, że zarówno jego nauczanie, jak i osobisty autorytet stanowią niepodważalną wartość nie tylko dla naszego narodu, ale i całego świata. Jak wiadomo, organizacja takiego wydarzenia wiąże się z olbrzymimi kosztami, dlatego...

Fundacja Centrum Wspierania Inicjatyw Dla Życia i Rodziny zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które są potrzebne do zorganizowania Marszu Papieskiego na najwyższym poziomie. Chodzi tutaj również o kwestie bezpieczeństwa, a jak wiemy, imprezy masowe muszą być w pełni ochranianie i zabezpieczone. 

"Dlatego prosimy Państwa o wsparcie organizacji Marszu Papieskiego! Każda złotówka pozwoli nam nadać wyjątkowego charakteru temu wydarzeniu", pisze organizator na stronie zrzutka.pl.

Jeśli chcesz wesprzeć inicjatywę, możesz to zrobić kliknąć w link obok -> TUTAJ. Bylibyśmy wdzięczni, gdybyś również podał/podał zbiórkę dalej. Im nas więcej, tym większa szansa na zorganizowanie wydarzenia tak, abyśmy byli na nim i bezpieczni i zauważani i usłyszani!

Źródło: portal tvrepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy