Na sankach ze Śnieżki. „Skutki mogą być dramatyczne”
To nie jest dobry pomysł, nie polecamy naśladować – napisali pracownicy Karkonoskiego Parku Narodowego, publikując zdjęcie rodzica, który zabrał dziecko na sanki w góry. - Śnieżka to nie jest dobre miejsce do zjeżdżania z dziećmi na sankach - dodał KPN.
Turyści prześcigają się w pomysłach na to, jak narazić w górach własne zdrowie i zapewnić zajęcie ratownikom. W tym wypadku w grę wchodziło jednak także bezpieczeństwo małego dziecka. Dlatego KPN opublikowało w mediach społecznościowych kolejny apel o rozsądek.
portal TV Republika
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem