Na granicy. Cudzoziemcy przecięli zasieki i przeszli na stronę polską
17 osób próbowało nielegalnie przekroczyć granicę. Na odcinku Narewka grupa 14 osób przecięła concertinę i przeszła na polską stronę – poinformowała na Twitterze Straż Graniczna.
Grupa cudzoziemców, która przecięła concertinę, została zatrzymana. Wśród nich są obywatele Iranu, Libanu oraz Syrii.
Na odcinku Czeremcha zatrzymano przy granicy 3 obywateli Ghany.
Twitter
Komentarze
Najnowsze
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu
Już blisko 600 osób nie żyje po trzęsieniu ziemi w Wenezueli [DRAMATYCZNE NAGRANIA]
Tragiczna interwencja w Kołobrzegu. 35-latek zmarł mimo godzinnej reanimacji