„Muzyczna młodzież dla żołnierzy”. Wyjątkowy koncert w TV Republika

Artykuł

Telewizja Republika wyemituje wyjątkowy koncert „Muzyczna młodzież dla żołnierzy”, który został zrealizowany wraz z uczniami Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Warszawie.

Koncert jest wyrazem uznania dla wszystkich służb mundurowych pracujących na naszej wschodniej granicy. Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć wykonania utworów patriotycznych. W koncercie bierze udział orkiestra pod dyrekcją Andrzeja Boryma, swoje interpretacje utworów zagrają soliści, big band czy usłyszymy wykonania recytatorskie szkolnej młodzieży.

Koncert „Muzyczna młodzież dla żołnierzy”, będzie można obejrzeć premierowo w czwartek 02.12.2021 r., o godzinie 21:00. Zaplanowane zostały dwie powtórki, w sobotę 04.12.2021 r., o godzinie 19:10 oraz w niedzielę 05.12.2021 r., o godzinie 17:35

Telewizję Republika odbierać można drogą satelitarną, w internecie oraz droga naziemną w systemie DVB-T w Katowicach i okolicy oraz w systemie DVB-T2 w Warszawie na kanale 23, Wrocławiu i okolicach tych miast na kanale 41.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy