Miriam Shaded: Islam wprost nawołuje do mordu "niewiernych". Muzułmanie mają inne wartości, nie przestrzegają naszego prawa. Zabijają i będą zabijać

Dawid Styś 06-04-2017, 22:10
Artykuł
Miriam Shaded (Prezes fundacji "Estera")
Telewizja Republika

Miriam Shaded twierdzi, że delegalizacja islamu w Europie to jedyny sposób, by ludzie zamieszkujący Stary Kontynent nie byli jego niewolnikami. Prezes fundacji "Estera" była gościem Ewy Stankiewicz w "Otwartym tekstem".

Islam jest bardzo krzywdzący dla praw człowieka, a dla kobiet przede wszystkim, ponieważ one w Islamie nie mają żadnych praw. Muzułmanie nie znają czegoś takiego jak "miłość boga do ludzi". Są wychowani w nienawiści i cała ta agresja idzie w kierunku obcych.

IDEOLOGIA MÓWI WPROST: NIENAWIŚC DO "NIEWIERNYCH"

Jedną sprawą jest sama ideologia i to jak ta wiara funkcjonuje w społeczeństwie, tzn. jak kształtuje i demoralizuje ludzi. Inną sprawą jest to, jak Ci ludzie odbierają tę ideologię, tzn. czy przesiąknęli nią albo nie.

W momencie, w którym studiuje się Koran i nauczanie Mahometa oraz zna się jego historie to idzie się w kierunku tzw. Państwa Islamskiego. Terror i mord w stosunku do "niewiernych" i masowe prześladowania oraz nienawiśc to są główne wyznaczniki wiary muzułmańskiej.

KORAN WPROST NAWOŁUJE DO DŻIHADU I MORDU

Koran wprost mówi o samobójstwach i morderstwach na korzyść Islamu – jest ponad 160 wersów nawołujących do dżihadu i mordu. Niektóre mówią o tym, że "niewiernych" należy mordować, krzyżować, odcinać rękę i nogę naprzemiennie. Inne mówią o tym, że muzułmanie mają walczyć a cała Ziemia będzie wtedy podlegać Allahowi.

W całej Europie wprowadzone są zakłamania, które dzielą Islam na zły i dobry. Ludzie nie widzą, jak wiara muzułmanów rozprzestrzenia się czy na Bliskim Wschodzie czy w Unii Europejskiej. Są kraje, w których w wyniu prześladowań (molestowanie, gwałt, agresja, przemoc) w ciągu ostatnich 20 lat zginęło, uciekło lub zmieniło swoje wyznanie 2 mln chrześcijan. To ogromna liczba pokazująca jak wiara Mahometa się rozprzestrzenia.

PRAWO POWSTAJE NA WARTOŚCIACH. INNE WARTOŚCI, INNE PRAWO

Wiele mówi się o wartościach, które wyznaczają jakiekolwiek standardy w Europie. Nasz prawo, prawo państw członkowskich czy prawo Erupejskie jest skonstruowane na podstawie naszych wartości – m.in. prawa człowieka (w tym także prawa kobiet). Jeżeli ktoś zamieszkuje w Europie i nie zgadza się z naszymi wartościami, wyznając swoje, odmienne, łamie tym samym prawo albo przynajmniej go nie przestrzega.

Cywilizacja zachodnia ukształtowana jest przede wszystkim na chrześcijaństwie ale i na wolności religijnej, wolności słowa, miłości do bliźniego, dekalogu i zasadach (nie zabijaj, nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa) to cały Koran i wszystko, czego naucza Islam jest dokładnie odwrotnością. Sama księga nijak ma się do Bilbii, podejście do człowieka jest inne, do kobiet jest bardzo odmienne.

Muzułmanie przede wszystkim mordują inne nacje i wyznawców. Prześladują obcych, nie swoich.

MUZUŁMANIN LEPSZY OD CHRZEŚCIJANINA

W 80 proc. przypadków to muzułmanin dostanie zgodę na wjazd do Europy a nie chrześcijanin. Dzieje się tak przez politykę Unii Europejskiej oraz Angeli Merkel ale dzieje się tak również przez lobbing islamski czy wpływy środowisk LGBT. To dąży do tego, by Stary Kontynent został zislamizowany. To totalizm absolutny, który nie kontroluje jedynie życia politycznego, zawodowego czy prywatnego ale także życie wyznaniowe.

Środowiska lewicowe postępują bez żadnej logiki. Moim zdaniem środowiska te są opłacane przez bogatych muzułmanów, którzy próbują wprowadzić tu "swoich".

 

OTWARTYM TEKSTEM EWY STANKIEWICZ W KAŻDY CZWARTEK O 21:10 NA ANTENIE TELEWIZJI REPUBLIKA

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy