Miliardy na opiekę medyczną. Minister zdrowia i prezydent RP przekazali czek [wideo]
Ze 168-milionowym dofinansowaniem z Funduszu Medycznego Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach (GCZD) zbuduje nowy budynek i zmodernizuje dotychczasowy. Władze szpitala odebrały dziś z rąk prezydenta Andrzeja Dudy i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego symboliczny czek. Politycy wzięli udział w briefingu w związku z ogłoszeniem wyników naboru konkursu na pediatryczną infrastrukturę strategiczną w ramach Funduszu Medycznego. Budżet początkowy konkursu wynosił 2 mld zł. Teraz alokację środków zwiększono do 3,15 mld zł.
Telewizja Republika #włączprawdę @RepublikaTV
Komentarze
Najnowsze
AI w polskiej edukacji. Eksperci, młodzi liderzy i były wiceminister spotkają się w Sejmie RP
Uwaga: duże zagrożenie pożarowe w województwie mazowieckim!
To ostatni moment. Wniosek o 800 plus do końca czerwca oznacza wypłatę z wyrównaniem
TRZEBA ZOBACZYĆ!