Mikołaj Janusz z nowym programem w Telewizji Republika. Dziś premiera! [wideo]
Dziś wieczorem w Telewizji Republika piersza odsłona nowego programu Mikołaja Janusza "U JAOKA". Audycje będą emitwane w każdy piątek o godzinie 22. Autor cyklu rozmawiać będzie ze swoimi gośćmi na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych.
W każdym z odcinków „Jaok” rozmawia z ludźmi zaangażowanymi w palące i kluczowe dla nas wszystkich kwestie. Skupiać się będzie jednak nie na decydentach ze świata polityki, biznesu czy też rozrywki, lecz na ludziach, którzy nieraz – z racji charakteru swojej pracy lub powodowani wewnętrzną pasją – znajdują się bezpośrednio w wirze interesujących wydarzeń.
Poznaj relacje z pierwszej ręki zebrane od ludzi głęboko zaangażowanych w to, czym żyje Polska!
Polecamy Wystrzałowy Sylwester Republiki
Wiadomości
Najnowsze
Wstrząsający wpis na X: Pożar w Crans-Montana to „zaplanowana masakra”
Dart: Ratajski bez szans z Littlerem w ćwierćfinale MŚ
Miała być „czysta woda”, wyszedł rynsztok?! Malik Montana półnagi na sylwestrze TVP w likwidacji. Wulgarny raper „ocenzurowany” na potrzeby publicznej telewizji