Mik-Samól: Polskość kwitła wśród Polaków mieszkających w Wolnym Mieście Gdańsk
Hanna Mik-Samól, rzecznik prasowy Muzeum II Wojny Światowej, gość programu „Polska na dzień dobry”, opowiedziała dziś Aleksandrowi Wierzejskiemu o wirtualnych wystawach, które przygotowała instytucja
#PolskaNaDzieńDobry | Hanna #MikSamól: Nie jesteśmy w stanie zaprosić dzieci do muzeum, dlatego przygotowaliśmy wystawy wirtualne w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 14, 2021
#PolskaNaDzieńDobry | Hanna #MikSamól: Polskość kwitła u Polaków, którzy mieszkali w Wolnym Mieście Gdańsk. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 14, 2021
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu