Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Para prezydencka złożyła życzenia

Artykuł
Fot. Flickr/Kancelaria Prezydenta

„Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie angażują się w pomoc innym” - napisała para prezydencka z okazji Dnia Wolontariusza.

„Wolontariat to wyjątkowo szlachetny wyraz troski o wspólne dobro. Poświęcają Państwo swój czas, aby pomagać potrzebującym. Bez Państwa udziału niemożliwe byłoby przeprowadzenie wielu wspaniałych inicjatyw, które niosą nadzieję, pozwalają rozwiązywać życiowe problemy i przynoszą ulgę w cierpieniu. Państwa zaangażowanie jest ważne i cenne zwłaszcza dziś, w czasie pandemii koronawirusa, gdy wiele osób nagle znalazło się w trudnej sytuacji. Dziękujemy za ten piękny gest dobroci i życzliwości” – czytamy w liście.

Agata i Andrzej Duda dodali: „Pomaganie innym przynosi radość. Doświadczamy tego sami, włączając się także w różne akcje charytatywne. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy mają taką możliwość, czują taką potrzebę i chcą podzielić się swoim czasem, aby dołączyli do wielkiego grona wolontariuszy. Cieszymy się, że jest ono coraz liczniejsze i dziękujemy tym wszystkim, którzy organizują wolontariat, dając nam możliwość służenia bliźnim w jak najlepszy sposób”.

„Pozdrawiamy serdecznie wszystkich wolontariuszy w całej Polsce i życzymy Państwu jak największej satysfakcji z tego, co robią Państwo dla innych” – zakończyła swój list para prezydencka.

Źródło: prezydent.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy