Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Prezydent wręcza odznaczenia państwowe
Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Pałacu Prezydenckim.
3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Celem tego dnia jest zwiększenie świadomości publicznej na temat ograniczeń, z jakimi borykają się osoby z niepełnosprawnościami i potrzeby konkretnych działań w kierunku ich likwidowania.
Kancelaria Prezydenta
Komentarze
Najnowsze
Trzaskowski do dymisji! Rusza obywatelska akcja na rzecz referendum
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę