Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Prezydent wręcza odznaczenia państwowe
Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Pałacu Prezydenckim.
3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Celem tego dnia jest zwiększenie świadomości publicznej na temat ograniczeń, z jakimi borykają się osoby z niepełnosprawnościami i potrzeby konkretnych działań w kierunku ich likwidowania.
Kancelaria Prezydenta
Komentarze
Najnowsze
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing