Miasto Aniołów miastem śmierci. Egzekucja w ekskluzywnej dzielnicy
Co najmniej trzy osoby zginęły wczesnym rankiem w sobotę, a cztery inne zostały ranne w strzelaninie w Kalifornii. Do tragedii doszło tuż po godzinie 2.30 (czasu miejscowego) w Beverly Crest, ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles, poinformował sierżant Frank Preciado, którego cytuje agencja AP.
Trzy osoby, które zginęły, znajdowały się w pojeździe. Osoby, które zostały ranne, zostały przewiezione do szpitala i są w stanie krytycznym. Oficer Preciado przekazał, że na tym etapie śledztwa nie ma informacji, co było przyczyną strzelaniny.
AP zaznacza, że to już czwarta masowa strzelanina w Kalifornii w tym miesiącu.
Jak wynika z danych organizacji Gun Violence Archive, w 2022 roku trzeci rok z rzędu w USA odnotowano ponad 600 masowych strzelanin, w których zginęły lub zostały ranne co najmniej cztery osoby.
Wiadomości
Najnowsze
Świąteczna kartka dla żołnierzy strzegących bezpieczeństwa naszych granic
Rząd zawiódł! Leki na 2 dni, prąd niepewny, żywność zagrożona - tyle na święta od Tuska
Błaszczak: rządzący kompletnie przespali kolejną niebezpieczną prowokację wymierzoną w Polskę