Martwy mężczyzna znaleziony w rzeszowskim akademiku. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką
Zwłoki studenta zostały znalezione w jednym z rzeszowskich akademików. Przyczyna śmierci wciąż pozostaje zagadką. Sprawę wyjaśnia prokuratura.
Jak poinformowała Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji, ciało zostało znalezione w piątek w godzinach przedpołudniowych przez innego studenta. Wstępne oględziny wykluczyły zabójstwo, ciało zostało jednak zabezpieczone do badań sekcyjnych.
dziennik.pl
Komentarze
Najnowsze
Kłamstwa o kremach z filtrem przyciągają na TikToku więcej osób niż rzetelne treści
Lowe ujawnia skalę gwałtów w Wielkiej Brytanii. Gwałcili przed dekady
Sekretarz Generalny NATO bez ogródek o działaniach Trumpa