Mario Mandżukić zakończył karierę. Napisał list do małego siebie

Artykuł
Mario Mandżukić zakończył karierę.
Fot:Flickr/RYOTA HARADA

Mandżukić jest wicemistrzem świata z 2018 roku. Grał m.in. w Bayernie Monachium, Atletico Madryt, Juventusu i AC Milan. Był zawodnikiem, którego można było albo pokochać, albo znienawidzić.

Drogi mały Mario !


Nosząc te buty piłkarskie, twoje pierwsze w życiu, nie możesz sobie nawet wyobrazić, co osiągniesz w piłce nożnej. Strzelisz gole na największych scenach i zdobędziesz największe trofea w koszulkach największych klubów. W koszulce największej dumy, chorwackiej reprezentacji narodowej, napiszesz niektóre z najważniejszych momentów chorwackiego sportu.

Odniesiesz sukces, ponieważ będziesz miał wiele osób na swojej drodze, aby Ci pomóc-kolegów z drużyny, z którymi będziesz walczyć, trenerów, od których będziesz się uczyć, kibiców, którzy będą Cię wspierać i rodzinę, menedżerów i przyjaciół, którzy zawsze będą z Tobą. Będziesz im wszystkim na zawsze wdzięczny!

A przede wszystkim odniesiesz sukces, bo zawsze będziesz dawać z siebie wszystko, a pod koniec swojej kariery będziesz z tego najbardziej dumny. Dużo poświęcisz dla piłki nożnej, ale będziesz wiedział, że było warto, bo przeżyłeś niesamowite chwile.

Poznasz właściwy moment na zakończenie kariery piłkarskiej, postawisz te buty piłkarskie w gablocie i będziesz szczęśliwy, że niczego nie żałujesz. Piłka nożna zawsze będzie częścią Twojego życia, ale nie możesz się doczekać nowego rozdziału.

Uważaj na siebie,

Twój Mario

 

 

 

 

Źródło: Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy