Małgorzata Schulz: naszym zadaniem jest patrzeć w górę, dostrzegać dobro i je tworzyć

Dzisiaj jest czas pojednania i spojrzenia na przyszłość z pozytywnym nastawieniem! Happy New Year 2021!
TV Republika

- Tylko ciężką pracą nad sobą i nad czym co czynimy w naszym życiu codziennym możemy to zło przezwyciężać. Nie zapomnijmy, że Jezus Chrystus na krzyżu, na golgocie zginął za nas i to zło zwyciężył - stwierdziła.

- Chciałabym wspomnieć, że obok znaku Hollywood jest wielki krzyż na wzgórzach tego miasta marzeń i snów. Nie dajmy się omamić wieściami o złu, jest ono niestety wszędzie, bo jest w człowieku. Jednak zło nie było by wstanie stworzyć pięknych filmów, którymi zachwyca się cały świat. Owszem jest ten element zła, ale on jest wszędzie i tylko poprzez przezwyciężanie tego w sobie zbudujemy lepszy świat i lepsze jutro - napisała na swoim koncie społecznościowym Małgorzata Margo Schulz..

- Tylko ciężką pracą nad sobą i nad czym co czynimy w naszym życiu codziennym możemy to zło przezwyciężać. Nie zapomnijmy, że Jezus Chrystus na krzyżu, na golgocie zginął za nas i to zło zwyciężył. Naszym zadaniem jest patrzeć w górę, dostrzegać dobro i je tworzyć. Tego, wam kochani po tym niezwykle trudnym ale jak i łaskawym roku (bo większość z nas jak na razie przeżyła) życzę!

- Dzisiaj jest czas pojednania i spojrzenia na przyszłość z pozytywnym nastawieniem! Happy New Year 2021! Do siego roku! Kończę Staropolskim pozdrowieniem!  - podsumowała Schulz.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy