Lopez i Affleck znowu razem. Zostali przyłapani podczas romantycznych chwil

Artykuł
Lopez i Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmu „Gigli" Martina Bresta
Fot. twitter/nypost

Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali przyłapani przez paparazzi. Na zdjęciach widać całujące się gwiazdy. Na fotografiach widać, że Jennifer Lopez i Ben Affleck nie kryją się ze wzajemną czułością.

Raven Smith, który jest redaktorem w magazynie „Vogue", opublikował tekst „Wy Bennifer Matters?” ("Dlaczego Bennifer ma znaczenie?"). W artykule wyjaśnia, że za pocałunkami Jennifer Lopez i Ben Affleck kryje się „coś więcej" niż za czułościami i romansami innych, znanych ludzi.

- Znakomitą częścią tej historii jest miłość sama w sobie. Wszyscy jesteśmy ludźmi, wszyscy kształtujemy się na nowo, ale nieważne jak bardzo byśmy się nie starali nie dopuszczać tych myśli do siebie, jak bardzo byśmy nie kochali nowej osoby, wszyscy z tyłu głowy mamy tę osobę, która odeszła - opisał Smith.

- Ben i Jen są przykładem niewielkiej nadziei, że nie wszystko z przeszłości zamyka się bezpowrotnie - zaznaczył.

Autor tekstu dodał, że Bennifer daje nadzieję każdemu z nas, że być może pojawią się okoliczności, w których na nowo pokochamy osobę, która niegdyś odeszła.

Andrew Gruttadaro, który pracuje na portalu „The Ringer " opublikował film, na którym widać całujących się Lopez i Afflecka. W czułościach przerywa im syn Lopez, który pokazuje mamie coś na swoim telefonie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2001 r. w listopadzie 2002 r. Affleck oświadczył się piosenkarce. Ślub miał odbyć się 14 września 2003 r. Jednak został odwołany m.in. z powodu wielkiego zainteresowania mediów tym wydarzeniem.

Bennifer się rozpadło się na początku 2004r. Piosenkarka w późniejszych wywiadach wyznała, że po raz pierwszy miała złamane serce. Jednym z powodów rozstania był fakt, że Affleck nie czuł się komfortowo z tak intensywnym zainteresowaniem tabloidów.

- W innych czasach, w innych okolicznościach, kto wie, co mogłoby się wydarzyć, ale to była szczera miłość - zaznaczono w magazynie „People" w grudniu 2016 r.

Źródło: Reuters, Vogue, Mirror, East News

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy