Listkiewicz w Republice: Fernando Santos to jest mistrz przez wielkie „M” [wideo]
"Czas wrócić do korzeni i solidnej szkoły trenerskiej", stwierdził dziś w Republice były szef PZPN Michał Listkiewicz. "Śmieszy mnie, kiedy trenerzy zwłaszcza z niższych lig piłkarskich wymyślają na boisku jakieś trapezy i drony, a później, jak przychodzi, co do czego to jest zgrzytanie zębów", zaznaczył. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos to jest mistrz przez wielkie „M”, ocenił nasz gość, podkreślając, że pozyskanie go przez Cezarego Kuleszę to wielki sukces. "On bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę. Takiego asa nie było w naszej reprezentacji od czasów Antoniego Piechniczka".
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Rozpoczęły się wybory, które mogą zmienić los francuskiego terytorium
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada