"Leśni" - nowy teledysk zespołu Pozytywka poświęcony Bitwie pod Rząbcem
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku do utworu "Leśni" zespołu Pozytywka. Utwór został napisany z myślą o filmie "Bitwa pod Rząbcem - historia prawdziwa", z którego ujęcia znalazły się w klipie.
Pozytywka to zespół grający ciężką, metalową muzykę z patriotyczno-tożsamościowym przesłaniem. Ich teksty odnoszą się głównie do historii Polski w latach 1939-63, ze szczególnym naciskiem na tematykę walki Żołnierzy Wyklętych i niepodległą Polskę.
Teledysk objęty patronatem medialnym Telewizji Republika.
Zespół Pozytywka
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem