„Leśna szkoła z klimatem”. Zachęca Małgorzata Gosiewska, wicemarszałek Sejmu RP
- Wspieram nowy program „Leśna szkoła z klimatem” opracowany wspólnie przez Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. Głównym jego celem jest zwiększenie świadomości prośrodowiskowej wśród dzieci i młodzieży głównie przez naukę na łonie natury - napisała w mediach społecznościowych Gosiewska.
- W związku z tym Lasy Państwowe przygotowały m.in. gry plenerowe oraz tematyczne prelekcje. Dzieci podczas takich zajęć otrzymają odpowiedzi m.in. na pytania: Jak mądrze korzystać z lasu? Po co wyznaczane są ścieżki leśne przez leśników? Czy można nocować w lesie? Jak się zachować kiedy napotka nas w lesie dzikie zwierzę?
Z całego serca popieram i zachęcam - można przeczytać na Facebook'u wicemarszałek.
Najnowsze
Człowiek powiązany z ludźmi Putina trafił do spółki Instytutu Pileckiego
Wiadomo, z kim zagrają polskie drużyny w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych
Prokuratura reaguje na słowa Dody. Jest odpowiedź na zarzuty wokalistki
SPRAWDŹ TO!