Legnica w centrum uwagi. Znana niemiecka firma zainwestuje miliard! [wideo]
"To jest firma Viessmann, która w Polsce jest obecna już od dziesięcioleci. Współpraca układa się bardzo dobrze", powiedział Mateusz Morawiecki podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego w nowopowstającej inwestycji. Nowa fabryka pomp ciepła docelowo ma stworzyć 3 tys. miejsc pracy. Szef rządu podkreślił, że inwestycję zrealizuje firma rodzinna, zaangażowana od wielu lat w tworzenie innowacyjnych produktów w sferze energetyki i w szerszym obszarze inwestycji przemysłowych.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
To ostatni moment. Wniosek o 800 plus do końca czerwca oznacza wypłatę z wyrównaniem
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Błaszczak stanął po stronie Nawrockiego. "Zwracam ukraiński order"
Trzaskowski wystawił chronionego sygnalistę. Mężczyzna został wyrzucony z pracy