Legia Warszawa kontra Flora Tallin. Gol w pierwszych minutach i zwycięstwo w samej końcówce

Legia pokonała Florę Tallin 2:1
Fot:Twitter/ Legia Warszawa

Legia Warszawa pokonała Florę Tallin 2:1 w pierwszym meczu 3.rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Drugi mecz odbędzie się 27.07 w Estonii.

Jak padały gole? Najważniejsze momenty spotkania.

3’ Bartosz Kapustka minął kilku rywali i oddał strzał z krawędzi pola karnego. Trafił w dolny róg bramki Flory Tallin. 1:0 dla Legii Warszawa!

6’ Kontuzja strzelca gola. Niestety trener Czesław Michniewicz musiał przeprowadzić zmianę. Wszedł za niego Bartosz Sliż.

17’ Żółta kartka dla Marco Lukki za podcięcie jednego z piłkarzy Legii.

27’ Kapitalna obrona Artura Boruca w pojedynku z Zenjovem. Wciąż 1:0.

40’ Mecz stał się bardzo wyrównany. Jednak to Flora Tallin ma więcej niebezpiecznych ataków. W celnych strzałach remis.

45’ Doliczona 1 minuta.

46’ Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Florą Tallin 1:0.

53' Niestety bramka dla Flory Tallin. Asysta byłego piłkarza Legii Henrika Ojammy.
Bramka Rauno Sappinena, który strzałem z bliskiej odległości nie dał szans Arturowi Borucowi.

64' Piękna akcja Legii. Strzał głową po rzucie rożnym Artura Jędrzejczyka obroniony przez bramkarza Flory, Matveia Igonena.

90' Żołta kartka dla Zenjova za bezpardonowe przewrócenie zawodnika Legii Warszawa.

91' Doliczony czas gry i gol rezerwowego drużyny Legii, Portugalczyka Rafaela Lopesa.
Lopes uderzył tuż przy prawym słupku bramki Igonena.

Legia Warszawa z kłopotami pokonała Florę Tallin 2:1 i przed rewanżem w stolicy Estonii jest w nieco lepszej sytuacji.

Źródło: Portal TV Republika