„Lecimy na szczepienia!”. Stoch, Kubacki, Żyła i inni już zaszczepieni
Nasi skoczkowie narciarscy m. in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot zaszczepili się przeciw koronwairusowi.
Informacja o szczepieniu naszej kadry skoczków pojawiła się na rządowym profilu na Facebooku „Szczepimy się”. Skoczkowie przyjęli jednodawkową szczepionkę firmy Johnson&Johnson.
Facebook/Szczepimy Się
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem