Zapraszamy na piękny film „Popiełuszko testament wolności”

Jutro (20 listopada) o godz. 16:30 w Telewizji Republika (drugi kanał) zapraszamy na piękny film pt. „Popiełuszko testament wolności”. Film „Popiełuszko. Testament Wolności” przedstawia nowe spojrzenie na postać ks. Jerzego, ukazuje jego nauczanie z perspektywy młodych ludzi, naukowców, wiernych Kościoła oraz świadków jego życia.
W roku 40. rocznicy męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki zapraszamy na premierę filmu dokumentalnego. 20 listopada o godz. 16:30, równolegle podczas Pomorskiego Kongresu Pamięci Narodowej oraz w Telewizji Republika.
Produkcja powstała w ramach obchodów 40-lecia męczeńskiej śmierci, z inicjatywy Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku.

Źródło: Republika
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Bp Mering na Jasnej Górze: znów tak, jak w komunistycznych czasach, Polską rządzą dziś polityczni gangsterzy
Hiszpańskie media: Świątek koronowała się na Wimbledonie po brutalnym zwycięstwie, które przejdzie do historii tenisa
Najnowsze

Bp Mering na Jasnej Górze: znów tak, jak w komunistycznych czasach, Polską rządzą dziś polityczni gangsterzy

Patrole Ruchu Obrony Granic nadal działają. I w dzień i w nocy

Papież wraca do tradycji noszenia eleganckich butów
