Z anteny znika program „MÓWI SIĘ...” Czy Jacek Sobala jeszcze wróci?
Ukazująca się od poniedziałku do czwartku audycja "MÓWI SIĘ..." zniknie z Państwa ekranów. Nie na długo. Przerwa z przyczyn niezależnych od nadawcy potrwa tylko do poniedziałku 26 września. Prosimy uzbroić się w cierpliwość. W imieniu autora programu przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Redakcja Publicystyki
Komentarze
Najnowsze
Maroko może stracić swoją gwiazdę! W tle sprawa sądowa
Po wybuchu w zakładach przetwarzania gazu 18 osób jest zaginionych a ponad 50 rannych!
Blokada na drodze ekspresowej S3. Rolnicy ogłosili bezterminowy protest!
HIT DNIA