„Wróćmy na jeziora” święto Parków Krajobrazowych Województwa Lubelskiego
REPUBLIKA zaprasza na święto Parków Krajobrazowych Województwa Lubelskiego „Wróćmy na jeziora” Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, które odbędzie się w niedzielę 22 czerwca w Starym Uścimowie nad Jeziorem Maśluchowskim.
Idea Święta sięga 2017 roku kiedy to zrodził się pomysł zorganizowania wydarzenia o zasięgu wojewódzkim, które miałoby na celu popularyzację wiedzy i promocję lubelskich parków krajobrazowych i obszarów chronionego krajobrazu, a także, prezentację działalności Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych oraz prowadzenie szeroko rozumianej edukacji ekologicznej w terenie. W ubiegłych latach w wydarzeniu uczestniczyli turyści z innych województw, a nawet krajów. Święto ma także na celu promowanie walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych województwa lubelskiego.
Szczegóły na plakacie poniżej. Serdecznie zapraszamy!
Źródło: Zdjęcie organizatora
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Tam giną ludzie”. Wydanie specjalne TV Republika po relacji sygnalisty
Wildstein o aferze szpitalnej: To nie jest afera, to jest metoda
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!