Waglewski, Nosowska, Zalewski i inni śpiewają piosenki Grechuty

W 75. rocznicę urodzin Marka Grechuty i 50 lat po premierze płyty „Marek Grechuta Anawa”, która okazała się wielkim sukcesem i przeszła do historii polskiej fonografii, Narodowe Centrum Kultury przypomina utwory z tego legendarnego krążka.
Ponadczasowe przeboje Grechuty i zespołu Anawa we współczesnych autorskich aranżacjach wykonują: Voo Voo, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Kasai i Spięty (Lao Che).
“Zadymka” to singiel promujący płytę „Anawa 2020”, która ukaże się 23 października br. Koncert premierowy prezentujący repertuar z płyty "Anawa 2020" odbędzie się 24 października, o godz. 19.00 w Klubie Wytwórnia w Łodzi.
„Zadymka” Marka Grechuty w wykonaniu zespołu #VooVoo i @kasianosowska. To pierwszy singiel z płyty ANAWA 2020, której premiera już 23 października br. Posłuchajcie! https://t.co/9eQgU30qG7 #nckultury @RWisniewski_NCK @MKiDN_GOV_PL pic.twitter.com/hSSOuTRvJP
— Narodowe Centrum Kultury (@NCK_PL) October 16, 2020
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Nie mamy już kontroli nad granicą. "Codziennie przechodzą do Polski setki migrantów"

"Widzowie załamani: 'Co to było?' TVP zakończyło koncertem prezydencję w UE

PILNE: Prokuratura nie chce oskarżać obrońcy granicy, podinsp. Tomasza Waszczuka

Edyta Górniak w emocjonalnym wyznaniu: "Nienawidzę patrzeć na siebie na ekranie. Jestem gruba"

Jest deklaracja, czy będzie praktyka? Tusk: przywracamy czasową kontrolę na granicy z Niemcami i z Litwą

Trwa protest klubów "Gazety Polskiej" pod Sądem Najwyższym. "Nie można wytrzymać zderzenia się z narodem" [TRANSMISJA]
