Chamskie zachowanie Prokopa wobec Pierwszej Damy RP
Podczas gali Bestsellery Empiku, która odbyła się we wtorek w Warszawie, Marcin Prokop, prowadzący wydarzenie, pozwolił sobie na chamski komentarz pod adresem obecnej pierwszej damy, Agaty Dudy.
Stało się to zaraz po tym, jak nagrodę w kategorii literatura faktu za książkę "Pierwsza dama" odebrała Jolanta Kwaśniewska.
Kwaśniewska w swoim przemówieniu podziękowała m.in. mężowi, Aleksandrowi Kwaśniewskiemu, za inspirację do napisania książki i wsparcie podczas jego prezydentury.
Po zejściu byłej pierwszej damy ze sceny, Prokop zwrócił się do publiczności słowami:
Myślę, że chyba w pewnym sensie wyrażę państwa życzenie, tych obecnych tu na sali, ale też oglądających naszą transmisję, jeśli powiem, że teraz czekamy na książkę obecnej pani prezydentowej. Zobaczymy, czy znajdzie się w kategorii literatura faktu, czy tej, która dopiero teraz nadejdzie, czyli literatura piękna – stwierdził prezenter TVN-u, wywołując rozbawienie na sali.
Źródło: Republika/Rozrywka Do Rzeczy
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Polityczna Kawa
Wiadomości
Najnowsze
Media: KOWR jeszcze dziś zażąda zwrotu działki w Zabłotni
Odkryto 360 tys. paczek nielegalnych papierosów wartych ponad 6 mln zł!
Kolejna rozprawa w procesie Grodzki-Sakiewicz. "Sytuacja jest jasna"
Dziś posłowie PiS ruszają z kontrolami ws. działki CPK!
Nie ogłoszono wyroku w procesie Tomasza Grodzkiego przeciwko redaktorowi naczelnemu Republiki Tomaszowi Sakiewiczowi
Politycy PiS z kontrolą w KOWR. Padają mocne oskarżenia wobec ekipy Tuska