Justin Bieber zaatakował Tylor Swift! O co poszło? ZOBACZ

Justin Bieber odpowiedział na ostatni wpis Taylor Swift. Gwiazda informowała, że straciła prawa do swojej muzyki nagranej w wytwórni Big Machine Records. Kupił je Scooter Braun, menadżer gwiazd, z którym Bieber współpracuje. Muzyk postanowił skrytykować piosenkarkę za jej wiadomość w mediach społecznościowych.
Justin Bieber opublikował post, w którym broni swojego menadżera Scootera Brauna. Światowe media obiegła informacja, że mężczyzna wykupił ostatnio katalog wytwórni Big Machine Records za 300 milionów dolarów.
W ten sposób otrzymał m.in. prawa do twórczości Taylor Swift, która przez wiele lat była związana ze wspomnianą wytwórnią. Informacja o tym zszokowała samą piosenkarkę. W długiej i emocjonalnej wiadomości do fanów wyznała, że w przeszłości Braun niejednokrotnie próbował zaszkodzić jej karierze, a teraz celowo pozbawił ją praw do własnych piosenek.
— Co chciałaś osiągnąć pisząc o tym publicznie w internecie? Wygląda na to, że liczyłaś na sympatię ze strony ludzi i wiedziałaś, iż Twoi fani natychmiast zaatakują Scootera. Wiem na pewno, że zarówno ja, jak i on kochamy Cię. Wydaje mi się, że jedynym sposobem na rozwiązanie tego konfliktu jest komunikacja, a nie przekomarzanie się w sieci (…) nie mamy nic negatywnego do powiedzenia na Twój temat. Chcemy dla Ciebie jak najlepiej — napisał Justin Bieber.
Wyświetl ten post na Instagramie.Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Cze 30, 2019 o 2:54 PDT
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Wiśniewska o umowie Mercosur. Bezpieczeństwo żywnościowe przehandlowano za zyski niemieckiej gospodarki
Mundial w Arabii Saudyjskiej może zostać przesunięty. FIFA rozważa rozegranie MŚ dopiero w 2035 roku
Europejskie kraje nadal masowo kupują ropę i gaz z Rosji. Machina wojenna Putina może liczyć na kolejne miliardy euro
Najnowsze

Niemieckie masło na pokładach polskich samolotów. Bocheński dostał wyjaśnienia

Mundial w Arabii Saudyjskiej może zostać przesunięty. FIFA rozważa rozegranie MŚ dopiero w 2035 roku

Potężna dziura w budżecie NFZ. W kolejnym roku sytuacja tylko się pogorszy
