Jerzy Połomski wymaga pomocy. Zamieszkał w domu opieki
Jerzy Połomski całe życie mieszkał sam. Teraz, gdy skończył 88 lat, uznał, że potrzebuje stałej pomocy. Jak dowiedział się „Super Express”, muzyk zamieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.
Jerzy Połomski mieszkał na czwartym piętrze w budynku bez windy. Było to szczególnie uciążliwe w okresie pandemii.
Jeszcze jesienią radził sobie sam, w Skolimowie bywał gościem. Teraz zdecydował się sam zamieszkać w tym lubianym przez artystów na emeryturze miejscu.
Super Express
Komentarze
Najnowsze
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA
Historyczny awans TV Republika. Jesteśmy już w TOP 5 polskich mediów
Matecki nadal na celowniku Tuska. Trwa "produkcja" fikcyjnych dowodów