Jerzy Połomski wymaga pomocy. Zamieszkał w domu opieki
Jerzy Połomski całe życie mieszkał sam. Teraz, gdy skończył 88 lat, uznał, że potrzebuje stałej pomocy. Jak dowiedział się „Super Express”, muzyk zamieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.
Jerzy Połomski mieszkał na czwartym piętrze w budynku bez windy. Było to szczególnie uciążliwe w okresie pandemii.
Jeszcze jesienią radził sobie sam, w Skolimowie bywał gościem. Teraz zdecydował się sam zamieszkać w tym lubianym przez artystów na emeryturze miejscu.
Super Express
Komentarze
Najnowsze
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego
Przydacz: strona ukraińska nie jest zainteresowana realną dyskusją z polskim prezydentem
Musk zawiesza konta związane z "silnymi razem". Tusk stracił 100 tys. obserwujących