Przejdź do treści
Radio Republika Gościem poranka w Radiu Republika w środę, 2 lipca, o godz. 07:08 będzie prezes Trybunału Konstytucyjnego Bogdan Święczkowski.
Wydarzenie 2.07(środa). Od godz.15.00 do 19.00 w Piotrkowie Trybunalskim przed Galerią Handlową przy ul. Słowackiego zbiórka podpisów poparcia referendum w sprawie odwołania Prezydenta i Rady Miasta i sprzeciwu wobec nielegalnej migracji! 
Wydarzenia Piotrków Trybunalski: Redaktor Tomasz Sakiewicz z Klubem "GP" 3.07 (czwartek) od godz. 15.00 będzie zbierać podpisy poparcia dla referendum przed Galerią Handlową przy ul. Słowackiego
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej Piotrków Tryb. zaprasza 3 lipca o godz. 18.00 na spotkanie z redaktorem naczelnym Tomaszem Sakiewiczem. Sala restauracji Sara (dawna Altamira), ul. Dmowskiego 38c
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Głogowie informuje o zbieraniu podpisów ws. referendum w powiecie głogowskim - STOP nielegalnej imigracji! Punkty: plac przy Ratuszu, Plac 1000-lecia, tężnia Piastów, targowisko oś. Kopernika: 30.06–02.07, godz. 10:00–17:00
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Bardzo podejrzana śmierć. Co się stało w Santa Fe?

Źródło: Gene Hackman - x.com/screenshot

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci aktora Gene'a Hackmana, jego żony Betsy Arakawy oraz ich psa, których ciała znaleziono w ich domu w Santa Fe w środę po południu.

Departament Szeryfa Hrabstwa Santa Fe poinformował o przeprowadzeniu autopsji Hackmana i Arakawy. Na ciałach nie stwierdzono zewnętrznych obrażeń. Przyczyny śmierci pozostają nieustalone, a na wyniki badań toksykologicznych i sekcji zwłok wciąż trzeba poczekać. Zlecono badania na obecność tlenku węgla i substancji toksycznych.

W oficjalnym komunikacie prasowym, biuro szeryfa poinformowało o przeszukaniu posesji Hackmana. Jak dodano, śledztwo jest na wczesnym etapie.

Z dokumentów sądowych wynika, że ciało Betsy Arakawy wykazywało oznaki rozkładu, w tym wzdęcia twarzy oraz mumifikację dłoni i stóp. U Hackmana również stwierdzono podobne oznaki rozkładu.

Gene Hackman, znany aktor, zmarł w wieku 95 lat. Krótko po jego śmierci, media obiegła informacja o śmierci jego żony, Betsy Arakawy (63 lata). Oboje zostali znalezieni martwi w swoim domu w Santa Fe, w Nowym Meksyku.

Leslie Hackman, córka aktora, w rozmowie z Fox News Digital wyraziła głęboki smutek i szok związany ze śmiercią ojca i jego żony. Zaznaczyła, że choć przygotowywała się psychicznie na śmierć ojca ze względu na jego wiek, nagła śmierć Betsy była dla niej zaskoczeniem.

Biuro Szeryfa Hrabstwa Santa Fe prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Hackmana i Arakawy. Detektywi uważają, że okoliczności ich śmierci są na tyle nietypowe, że wymagają dokładnego dochodzenia.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia jak o pierwsi, znaleźli drzwi wejściowe do domu uchylone i nie zauważyli śladów włamania. W łazience znaleziono ciało Betsy Arakawy. W pobliżu znaleziono otwarte opakowanie po lekach na receptę, a na blacie leżały porozrzucane tabletki. Ciało Arakawy wykazywało oznaki rozkładu. W łazience znaleziono również ciało psa. Na posesji znajdowały się też dwa zdrowe psy.

Śledczy zbadali możliwość zatrucia tlenkiem węgla. Straż pożarna i firma gazownicza zostały wezwane na miejsce zdarzenia, aby upewnić się, że na posesji nie ma toksycznych oparów.

Szeryf Adan Mendoza poinformował, że na ciałach Hackmana i Arakawy nie stwierdzono widocznych obrażeń. Przyczyny śmierci pozostają nieznane i mogą obejmować podwójne zabójstwo, samobójstwo, nieszczęśliwy wypadek lub przyczyny naturalne.

Córki i wnuczka Gene'a Hackmana w oświadczeniu dla Fox News Digital wyraziły swój żal po stracie ojca i jego żony.

Źródło: Republika/Fox News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube

Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Wprowadzą obowiązkową służbę wojskową dla kobiet

Niemcy podpisali umowę z Ukrainą. Będą produkować dla nich drony

Fatalny sezon tornad w USA. Przekracza średnią historyczną

Rozstrzygnął Vance: Senat USA przyjął "wielką i piękną ustawę" Trumpa

Skandal z oszustwami przy dotacjach UE. Rezygnacja w rządzie

Jest szansa na zawieszenie broni w Strefie Gazy

Holandia chce zmienić prawo: nielegalny pobyt w kraju ma być karany

Bombowce B-2 mogą mieć "jeszcze jeden kurs"?

Sztuczna inteligencja pomoże nam rozmawiać ze zwięrzętami

Koniec poszukiwań 57-latka. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo

Manowska: wybory wygrał Karol Nawrocki! Prezes Sądu Najwyższego o kuriozalnej narracji bodnarowców

Politycy w Republice o chaosie po stronie władzy i kompromitacji Bodnara

Manowska: Każdy protest analizowaliśmy. Żadnego nie zlekceważono

Hołownia: 6 sierpnia odbiorę przysięgę prezydencką od Nawrockiego

Tusk zrobi porządek na granicy... ale z Ruchem Obrony Granic! Niemcy niewinni

Najnowsze

Koniec poszukiwań 57-latka. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo

Rozstrzygnął Vance: Senat USA przyjął "wielką i piękną ustawę" Trumpa

Skandal z oszustwami przy dotacjach UE. Rezygnacja w rządzie

Jest szansa na zawieszenie broni w Strefie Gazy

Holandia chce zmienić prawo: nielegalny pobyt w kraju ma być karany

Wprowadzą obowiązkową służbę wojskową dla kobiet

Niemcy podpisali umowę z Ukrainą. Będą produkować dla nich drony

Fatalny sezon tornad w USA. Przekracza średnią historyczną