„Depesze” - podróż do świata pełnego dźwięków grupy Depeche Mode [wideo]
W najbliższy piątek, 24 marca na deskach warszawskiego Teatru Rampa, odbędzie się premiera spektaklu pt. „Depesze”. Sztuka oparta jest na przebojach kultowego, brytyjskiego zespołu Depeche Mode. Reżyserem muzycznego widowiska jest Błażej Biegasiewicz, który wraz z aktorami, m.in. Marią Bijak, Martą Zalewską, Marcinem Januszkiewiczem czy Leszkiem Abrahamowiczem, przy dźwięku gitar, syntezatorów, pianina i perkusji zabiorą widzów do lat 80. i 90. O spektaklu w programie „Republika kultury” rozmawialiśmy z choreografem Teatru Rampa – Gieorgijem Puchalskim. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Ważne: jest śledztwo w sprawie nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego
Burza po wpisie Tuska ws. Emila Jędrzejewskiego. Internauci nie zostawili na premierze suchej nitki
Lekarz-sygnalista milczał podczas przesłuchania