„Depesze” - podróż do świata pełnego dźwięków grupy Depeche Mode [wideo]
W najbliższy piątek, 24 marca na deskach warszawskiego Teatru Rampa, odbędzie się premiera spektaklu pt. „Depesze”. Sztuka oparta jest na przebojach kultowego, brytyjskiego zespołu Depeche Mode. Reżyserem muzycznego widowiska jest Błażej Biegasiewicz, który wraz z aktorami, m.in. Marią Bijak, Martą Zalewską, Marcinem Januszkiewiczem czy Leszkiem Abrahamowiczem, przy dźwięku gitar, syntezatorów, pianina i perkusji zabiorą widzów do lat 80. i 90. O spektaklu w programie „Republika kultury” rozmawialiśmy z choreografem Teatru Rampa – Gieorgijem Puchalskim. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji