„Depesze” - podróż do świata pełnego dźwięków grupy Depeche Mode [wideo]
W najbliższy piątek, 24 marca na deskach warszawskiego Teatru Rampa, odbędzie się premiera spektaklu pt. „Depesze”. Sztuka oparta jest na przebojach kultowego, brytyjskiego zespołu Depeche Mode. Reżyserem muzycznego widowiska jest Błażej Biegasiewicz, który wraz z aktorami, m.in. Marią Bijak, Martą Zalewską, Marcinem Januszkiewiczem czy Leszkiem Abrahamowiczem, przy dźwięku gitar, syntezatorów, pianina i perkusji zabiorą widzów do lat 80. i 90. O spektaklu w programie „Republika kultury” rozmawialiśmy z choreografem Teatru Rampa – Gieorgijem Puchalskim. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego
Przydacz: strona ukraińska nie jest zainteresowana realną dyskusją z polskim prezydentem
Musk zawiesza konta związane z "silnymi razem". Tusk stracił 100 tys. obserwujących