„Depesze” - podróż do świata pełnego dźwięków grupy Depeche Mode [wideo]
W najbliższy piątek, 24 marca na deskach warszawskiego Teatru Rampa, odbędzie się premiera spektaklu pt. „Depesze”. Sztuka oparta jest na przebojach kultowego, brytyjskiego zespołu Depeche Mode. Reżyserem muzycznego widowiska jest Błażej Biegasiewicz, który wraz z aktorami, m.in. Marią Bijak, Martą Zalewską, Marcinem Januszkiewiczem czy Leszkiem Abrahamowiczem, przy dźwięku gitar, syntezatorów, pianina i perkusji zabiorą widzów do lat 80. i 90. O spektaklu w programie „Republika kultury” rozmawialiśmy z choreografem Teatru Rampa – Gieorgijem Puchalskim. Polecamy!
Najnowsze
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA