„Depesze” - podróż do świata pełnego dźwięków grupy Depeche Mode [wideo]
W najbliższy piątek, 24 marca na deskach warszawskiego Teatru Rampa, odbędzie się premiera spektaklu pt. „Depesze”. Sztuka oparta jest na przebojach kultowego, brytyjskiego zespołu Depeche Mode. Reżyserem muzycznego widowiska jest Błażej Biegasiewicz, który wraz z aktorami, m.in. Marią Bijak, Martą Zalewską, Marcinem Januszkiewiczem czy Leszkiem Abrahamowiczem, przy dźwięku gitar, syntezatorów, pianina i perkusji zabiorą widzów do lat 80. i 90. O spektaklu w programie „Republika kultury” rozmawialiśmy z choreografem Teatru Rampa – Gieorgijem Puchalskim. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Kania: Szpital Południowy to afera porównywalna z „łowcami skór”
Dania zaostrza przepisy. Ukraińcy w wieku poborowym nie otrzymają już ochrony
Oficjalny bilans trzęsienia ziemi w Wenezueli wzrósł do 235 zabitych i 4,3 tys. rannych!
HIT DNIA