Książę Tytus Czartoryski: Rolnicy są zdeterminowani, mają absolutne przekonanie o słuszności swojej sprawy [wideo]
"Rolnicy są zdeterminowani, mają absolutne przekonanie o słuszności swojej sprawy i nie odpuszczą. Jestem pełen podziwu dla tych ludzi, którzy pracują w ciężkich warunkach". - mówił Książę Tytus Czartoryski. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
#RepublikaPoPołudniu | Tytus #Czartoryski: To, co robi Unia Europejska względem rolników, nie tylko polskich, to jest znak niezrozumienia czym jest rolnictwo. Rolnik ma swoją godność, a Unia traktuje rolników, jak potencjalnych oszustów.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) February 24, 2024
#RepublikaPoPołudniu | Tytus #Czartoryski: Praca może dostarczać wiele radości. To jest nasz obowiązek, bronić naszego rolnictwa, naszej Ojczyzny. Jesteśmy to winni pokoleniom, które przyjdą po nas. Chcemy im przekazać Polskę, z której będą dumni.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) February 24, 2024
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Niemcy zwracają część skradzionych polskich obiektów dziedzictwa kultury. "<Waciki> z Niemiec, by Polacy przestali mówić o należnych reparacjach"
Sikorski chce zdelegalizować partię Brauna. Tak wyobraża sobie pluralizm w Polsce rządzonej przez Tuska
Najnowsze
Wiemy dlaczego Nawrocki odmówił spotkania z Orbanem. "To była jedyna słuszna decyzja"
Jest nieprawomocny wyrok za śmiertelne potrącenie niepełnosprawnej!
UOKiK zarzuca nieuczciwą promocję. Ponad 100 mln zł kary dla Biedronki!