Kryzys na granicy. MON udostępnił nagranie z aktualną sytuacją w pobliżu Kuźnicy [WIDEO]

Najnowsze nagranie udostępnione przez MON na Twitterze pokazuje aktualną sytuację w obozowisku migrantów w Kuźnicy. Widać na nim osoby koczujące przy namiotach i ogniskach, a także mężczyzn, którzy tną drzewo. Niektórzy cudzoziemcy rozmawiają z osobami umundurowanymi.
Ministerstwo Obrony Narodowej udostępniło na Twitterze nowe nagranie z granicy polsko-białoruskiej.
Aktualna sytuacja w obozowisku migrantów w Kuźnicy pic.twitter.com/sUPNkNWLnh
— Ministerstwo Obrony Narodowej ???????? (@MON_GOV_PL) November 18, 2021
Rrzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn opublikował nagranie przedstawiające grupę kilku umundurowanych osób w kaskach. Film opatrzony został podpisem: „Po stronie białoruskiej wciąż obecne są kolejne oddziały służb państwowych. Udział formacji mundurowych Białorusi w atakach na polską granicę stale rośnie”.
Aktualnie #NaGranicy. Po stronie białoruskiej wciąż obecne są kolejne oddziały służb państwowych.
— Stanisław Żaryn (@StZaryn) November 18, 2021
Udział formacji mundurowych Białorusi w atakach na polską granicę stale rośnie. pic.twitter.com/tzC1b7Pq1h
Jednak większość cudzoziemców pozostaje na miejscu.
— Stanisław Żaryn (@StZaryn) November 18, 2021
Najbliższe dni będą nadal wymagające dla polskich żołnierzy i funkcjonariuszy. Białoruś nie wycofała się z planu destabilizacji Polski. 2/2 pic.twitter.com/azO9R3g4UY
Aktualnie #NaGranicy. Widać ciągły ruch migrantów przy naszej granicy. Sytuacja wymaga ciągłego monitorowania.
— Stanisław Żaryn (@StZaryn) November 18, 2021
Niektórzy cudzoziemcy opuszczają obozowisko. 1/2 pic.twitter.com/5VPZhCxvK9
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Politycy PiS apelują do Konfederacji. Poprzyjcie projekty dot. zmian w ustawie o obywatelstwie polskim
Lekarze mają już dosyć i domagają się od Tuska reakcji. Potrzebne jest pilne dofinansowanie służby zdrowia
Archiwum blokuje dostęp do akt Stasi dotyczących Angeli Merkel. Zasłaniają się „szkodą dla dobra państwa”
Najnowsze

Nowa miłość Anny Marii Jopek. Artystka wyznaje: "Szukałam go prawie pół wieku”

Politycy PiS apelują do Konfederacji. Poprzyjcie projekty dot. zmian w ustawie o obywatelstwie polskim

Wipler krytykuje "reformy" Żurka: ma być ręczne sterowanie
