Koszmarny występ Manchesteru United. Czy Solskjear straci pracę?

Czy Ole Gunnar Solskjear straci pracę?

Manchester United przegrał z Watfordem aż 4:1 w meczu 13. kolejki Premier League. Prawdopodobnie był to mecz ostatniej szansy dla trenera „Czerwonych Diabłów” Ole Gunnara Solskjeara.

Gole dla Watfordu zdobyli Joshua King, Ismaila SarrJoao Pedro i Emmanuel Dennis. Dla United trafił Donny van de Beek, który pojawił się na boisku na początku drugiej połowy i wlał w serca kibiców United dużo optymizmu. Nadzieje na odwrócenie losów meczu, zabrał obrońca Harry Maguire, który w siedem minut obejrzał dwie żółte kartki. Przy stanie 2:1 sędzia Moss nie uznał bramki Cristiano Ronaldo, ponieważ Portugalczyk był na spalonym. Końcówka należała do „Szerszeni”. Prawdopodobnie po meczu, pracę straci trener Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjear. United zajmuje siódme miejsce, ale może spaść nawet o dwie pozycje, gdyż do gry wkraczają drużyny Tottenhamu Hotspur i Evertonu.

Źródło: Portal TV Republika/Premier League