Kongres 590. Dzień drugi. Panele. Debaty. Transmisje ONLINE [zobacz]

Tomasz Domański 23-06-2022, 11:06
Artykuł
Telewizja Republika

Podwarszwski Nadarzyn w centrum uwagi. Od środy odbywa się tam cykliczne, coroczne wydarzenie gospodarcze, skupiające przedstawicieli polskiego biznesu, nauki, polityki i legislacji oraz gości zagranicznych. Stanowi arenę wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Nazwa Kongresu 590 pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie przedsiębiorstwa. Zachęcamy do śledzenia transmisji za pośrednictwemportalu tvrepublika.pl

Ideą Kongresu 590 jest stworzenie przestrzeni do kooperacji dla polskich przedsiębiorców, naukowców i decydentów politycznych. Kongres 590 jest skierowany do wszystkich firm, od startupów, przez mikro-, małe, średnie, po duże przedsiębiorstwa.

Kongres corocznie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Swoją obecnością uświetniają wydarzenie najważniejsze osoby w państwie, z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej oraz Prezesem Rady Ministrów na czele i znamienici goście ze świata zagranicznego biznesu.

Transmisje, relacje i rozmowy z gośćmi na naszej antenie. Telewizja Republika jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

>>> KLIKNIJ DO KANAŁÓW NA ŻYWO <<<


Źródło: kongres590.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy