Koncert „Murem za polskim mundurem” - gest solidarności z polskimi służbami mundurowymi

Portal TV Republika 22-09-2023, 17:00
Artykuł
Telewizja Republika

W piątek, 22 września o godz. 18:00 TVP1 oraz TV Republika wyemituje wydarzenie muzyczne pt. ,,Murem za polskim mundurem", które jest gestem solidarności z polskimi służbami mundurowymi, które strzegą bezpieczeństwa granicy naszego kraju.

Już dziś o godzinie 18:00 Telewizja Republika zaprasza na uroczysty koncert pt. ,,Murem za polskim mundurem". Wydarzenie będzie gestem solidarności z polskimi służbami mundurowymi, które strzegą bezpieczeństwa granicy naszego kraju.

Na scenie w Mielniku nad Bugiem widzowie usłyszą pieśni i piosenki patriotyczne m.in.: „Przybyli ułani pod okienko”, „Jak to na wojence ładnie”. „Wojenko, wojenko”, „Szara piechota”, „Dziś do ciebie przyjść nie mogę”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Biały krzyż”, „O mój rozmarynie”, czy „Pałacyk Michla”.

Utwory wykonają: Halina Mlynkova, Antek Smykiewicz, Anna Józefina Lubieniecka, Natalia Krakowiak, Marek Piekarczyk, Łukasz Drapała, Bartosz „Bartas” Szymoniak i chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncert poprowadzi Anna Popek.

Serdecznie zapraszamy punktualnie o 18:00 do Telewizji Republika.

Źródło: Facebook, TVP1

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy