Kolejny odcinek "Analfabetu III RP" Piotra Goćka. Już w niedzielę o 21:30
Kolejny odcinek programu Piotra Goćka "Analfabet III RP" będzie poświęcony literze W jak WYZWANIE! O czym konkretnie będzie, serdecznie zapraszamy już w niedzielę o 21:30 do Telewizji Republika.
Dla przypomnienia poniżej odcinek I pt. N jak NOWOCZESNA!
Komentarze
Najnowsze
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing
"Pogonimy razem tę bandę aferzystów". Ważny apel Cieszyńskiego do sygnalistów
Łącki bagatelizuje aferę w Szpitalu Południowym. "Jeśli to jest przestępstwo, no to wszyscy jesteśmy przestępcami"