Kolejny odcinek "Analfabetu III RP" Piotra Goćka. Już w niedzielę o 21:30
Kolejny odcinek programu Piotra Goćka "Analfabet III RP" będzie poświęcony literze W jak WYZWANIE! O czym konkretnie będzie, serdecznie zapraszamy już w niedzielę o 21:30 do Telewizji Republika.
Dla przypomnienia poniżej odcinek I pt. N jak NOWOCZESNA!
Komentarze
Najnowsze
Pokonali Niemców i awansowali do fazy pucharowej. Prezydent ogłosił święto narodowe
Daniel Obajtek dołączy do strajku głodowego pracowników IKS Solino
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie