Kolejny odcinek "Analfabetu III RP" Piotra Goćka. Już w niedzielę o 21:30
Kolejny odcinek programu Piotra Goćka "Analfabet III RP" będzie poświęcony literze W jak WYZWANIE! O czym konkretnie będzie, serdecznie zapraszamy już w niedzielę o 21:30 do Telewizji Republika.
Dla przypomnienia poniżej odcinek I pt. N jak NOWOCZESNA!
Komentarze
Najnowsze
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw
Niepokojące nagranie z Miszalskim. Siedział w nocy na chodniku [SONDA]