Kolacja z Biedroniem i przejażdżki rządową limuzyną na koszt podatników za wsparcie akcji Owsiaka?

Artykuł
Jerzy Owsiak
Zorro2212/CC

Opublikowano listę atrakcji czekających na osoby, które zechcą wziąć udział w licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod młotek pójdzie kolacja z Robertem Biedroniem i dzień w gabinecie wicepremiera Janusza Piechocińskiego.

Już 12 stycznia odbędzie się kolejny, 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowany pod hasłem "Na ratunek".  Zebrane z tegorocznej akcji pieniądze fundacja Jerzego Owsiaka ma przeznaczyć na sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz "godnej opieki medycznej seniorów". Corocznym finałom towarzyszą aukcje charytatywne, w których licytowane są specjalnie przygotowane na tę okoliczność atrakcje, mające zachęcić do wsparcia inicjatywy.

Szczególnie gorąco Jerzy Owsiak zachęca do wzięcia udziału w licytacji dnia w fotelu wicepremiera Janusza Piechocińskiego: "Tego jeszcze nie było! Nie tylko jeden dzień w fotelu pana wicepremiera Piechocińskiego, ale także do Waszej dyspozycji samochód premiera, jego ochrona, oczywiście biurko, telefony, dzbanek kawy i mnóstwo innych dostojnych wspaniałości".

Zastanawiający pozostaje fakt, kto sfinansuje w tym dniu pracę funkcjonariuszy BOR i przejażdżkę rządową limuzyną.

Wśród atrakcji znalazły się także: lot na pokładzie Dreamlinera w klasie biznes, kolacja z posłem Twojego Ruchu Robertem Biedroniem oraz pamiątki ministra sprawiedliwości Marka Biernackiego, który oddał na licytację młotek sędziowski wraz z grawerowaną podstawką i wizytówkę z autografem. Dla fanów piłki nożnej przygotowano korki z autografem Leo Messiego, a także koszulki i korki podpisane przez Roberta Lewandowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Źródło: niezalezna.pl, tvn24.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy