Kobieta rozpoznała męża w programie telewizyjnym o poszukiwanych przestępcach i zawiozła go na komisariat

Portal TV Republika 17-11-2023, 21:00
Artykuł
Canva.com

Kobieta z holenderskiej Hagi rozpoznała swojego małżonka w programie telewizyjnym Opsporing Verzocht, gdzie publikowane są wizerunki poszukiwanych przestępców i zawiozła go na komisariat, gdzie został aresztowany - poinformowała policja.

O niecodziennej historii policja z dzielnicy Scheveningen w Hadze poinformowała w czwartek na Instagramie. „Kiedy małżeństwo pewnego wieczora siedziało na kanapie z pysznym jedzeniem i napojami, pan domu postanowił włączyć telewizor i pojawił się program Oopsporing Verzocht” – czytamy na profilu.

„Prawdopodobnie nie powinien był tego robić, bo w tym samym momencie nadawano program o napadzie na sklep. Pewnie się domyślacie; mężczyzna na kanapie okazał się złodziejem” – podaje policja.

Program dotyczył napadu na sklep jubilerski w Rotterdamie-Kralingen, który miał miejsce 15 lipca. Do sklepu weszli dwaj mężczyźni i z użyciem broni zmusili personel do oddania biżuterii.

Jak poinformowała policja, kobieta przywiozła małżonka na komisariat, gdzie został on natychmiast zatrzymany. „Mężczyzna siedzi teraz w areszcie, trwa śledztwo” – czytamy na policyjnym profilu.

 

Źródło: PAP, Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy