Kłopotowski: Ten film udowadnia, czym był reżim komunistyczny, który planował zbrodnię przeciw ludzkości
- Ten film udowadnia nam, czym był reżim komunistyczny, który planował zbrodnię przeciw ludzkości - powiedział o dziele Władysława Pasikowskiego pt. "Jack Strong" opowiadającym o życiu płk Ryszarda Kuklińskiego znany krytyk filmowy Krzysztof Kłopotowski.
W prowadzonym przez Antoniego Trzmiela i Krzysztofa Kłopotowskiego programie Magazyn Filmowy na antenie Telewizji Republika ten drugi jednoznacznie ocenił postawę płk. Ryszarda Kuklińskiego.
- Kukliński wytrącił sowietom możliwość wywołania wojny atomowej z Zachodem. To wielkie osiągnięcie - powiedział.
Określił też mianem "żałosnej" niedawną wypowiedź Moniki Olejnik, która uznała, że Kukliński był bohaterem nie polskim, ale amerykańskim.
Kłopotowski bardzo pozytywnie ocenił film Władysława Pasikowskiego, uznając za jego najwyższą wartość to, że: "Ten film udowadnia nam, czym był reżim komunistyczny, który planował zbrodnię przeciw ludzkości".
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Wymiana uprzejmości pomiędzy prezydentem Nawrockim a Tuskiem. Lider KO nie spodziewał się takiej reakcji internautów
"Próba wrogiego przejęcia Warner Bros. Discovery". Paramount Skydance wszczyna alarm, co to oznacza dla TVN?
"Gigantyczny deficyt i brak pieniędzy na wszystko". Zbigniew Kuźmiuk w Republice komentuje budżet rządu Tuska
Najnowsze
Szczyt w Londynie o Ukrainie bez Tuska!
"Próba wrogiego przejęcia Warner Bros. Discovery". Paramount Skydance wszczyna alarm, co to oznacza dla TVN?
Negocjacje pokojowe w sprawie Ukrainy na "krytycznym etapie". Rozmowy w Londynie bez Tuska