Kempa w Republice: Agentura rosyjska w Polsce jest gotowa na wszystko!

Portal TV Republika 31-05-2023, 19:00
TV Republika

"Agentura rosyjska w Polsce - zarówno ta stara z okresu sowieckiego, jak i nowa - nadal jest w Polsce bardzo silna. Stopień determinacji tych ludzi i ich protektorów jest tak ogromny, że nie cofną się oni przed niczym. W sytuacji zbliżających się wyborów powinniśmy być przygotowani na wszystko", mówi w wywiadzie dla naszej stacji posłanka do Parlamentu Europejskiego z Suwerennej Polski Beata Kempa. Więcej w oknie obok. Polecamy!

Polityczka Zjednoczonej Prawicy odniosła się do powołanej przez Sejm komisji do spraw badania wpływów rosyjskich w Polsce. "Każda osoba, która będzie przywołana przez komisję, powinna się stawić. Opozycja próbuje w tej chwili zrobić z Donalda Tuska ofiarę i wziąć swój elektorat na litość", stwierdza Kempa.

Europosłanka z oburzeniem zauważyła wykorzystywanie przez totalną opozycję kwestii komisji do dalszego grilowania Polski w Parlamencie Europejskim. W tym aspekcie mówiła także o funduszach z KPO. "Chociażbyśmy spełnili wszystkie kamienie milowe to i tak przed wyborami tych środków nie będzie, to pokazuje już dzisiejsza debata", uważa Beata Kempa.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy