Kaczyński: to będą trudne wybory, potrzebny jest wielki wysiłek [wideo]

Telewizja Republika

"To będą, proszę państwa, trudne wybory, ale to będą wybory (...) w interesie Polaków, w interesie naszej przyszłości, naszej godności i musimy wygrać", powiedział na spotkaniu z wyborcami sympatykami PiS prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński. "Musimy wygrać, bo od 1989 r. nie było wyborów równie ważnych", dodał.

"Jest wiele metod, my oczywiście nad tym pracujemy, aby dotrzeć do jak największej liczby Polaków, ale to jest także nasz wspólny wysiłek. Mówię tutaj o członkach Prawa i Sprawiedliwości, formacji sojuszniczych, ale także o sympatykach. Mówię o wszystkich, którzy chcą się przyczynić do tego, żeby ta zmiana z 2015 r. była utrzymana", powiedział.

"Tu chodzi o zwykłe przekonywanie ludzi, często we własnej rodzinie, bo dzisiaj i w rodzinach bywają pod tym względem podziały, wśród znajomych podziały są niemalże regułą, nawet, jeśli chodzi o ludzi, gdzieś incydentalnie spotkanych, z którymi można porozmawiać", wyjaśnił.

Podkreślił, że "to naprawdę może przynieść pewne rezultaty, może nie takie olbrzymie, ale pamiętajcie: tu różnica w wyborach może być na prawdę minimalna". "Każdy głos się liczy".

Całe wystąpienie w oknie powyżej.

Źródło: Telewizja Republika/PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy