Już dziś na naszej antenie: „Oddech dla umysłu”. Zapraszamy od godz. 21!

Artykuł
Zapraszamy na nowy program na naszej antenie!
Canva

W każdy piątek od godz. 21 na antenie TV Republika emisja specjalnego pasma - oddech dla umysłu. Zapraszamy!

Telewizja Republika przygotowała dla widzów specjalne pasmo w piątkowy wieczór, które rozpoczynamy o godz. 21.00 programem „Specjaliści od wszystkiego”. Maciej Kożuszek w luźnej atmosferze rozmawia z zaproszonymi gośćmi o bieżących tematach politycznych i społecznych. „Podpieramy brody, czekamy na nagrody! Walka na dzidy laserowe, bitwy na argumenty i dużo nudnych porad o życiu” zapowiada gospodarz programu Maciej Kożuszek.

Kolejnym mocnym punktem programowym jest prowadzony przez Katarzynę Gójską i Piotra Lisiewicza „Kulisy manipulacji”, który startuje o godz. 21.30. Prowadzący dokonują analizy przekazów medialnych oraz pokazują widzom występujące w nich manipulacje.

Na deser zapraszamy do oglądania programu „Republika Pyta” o godz. 22.00, który nawiązuje swoją formuła do kultowego wśród polskich internautów videobloga „Pyta”, obecnego w internecie od 2005 roku. Tym razem autor Mikołaj „Jaok” Janusz zadaje nietypowe, zaskakujące i nieraz wprawiające w konsternację pytania uczestnikom demonstracji ulicznych oraz innym osobom z życia publicznego polskich miast. „Jaok” wraca do gry silniejszy niż zwykle, bo wsparty przez zespół Telewizji Republika i odwiedzając miejsca, gdzie wykrzykiwane są postulaty, spuszcza powietrze z nadmuchanego balonu ludzkich emocji, udowadniając przy okazji, że również konserwatysta lubi się szczerze pośmiać.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy