Justin Bieber zaatakował Tylor Swift! O co poszło? ZOBACZ

Artykuł
Instagram / Justin Bieber

Justin Bieber odpowiedział na ostatni wpis Taylor Swift. Gwiazda informowała, że straciła prawa do swojej muzyki nagranej w wytwórni Big Machine Records. Kupił je Scooter Braun, menadżer gwiazd, z którym Bieber współpracuje. Muzyk postanowił skrytykować piosenkarkę za jej wiadomość w mediach społecznościowych.

Justin Bieber opublikował post, w którym broni swojego menadżera Scootera Brauna. Światowe media obiegła informacja, że mężczyzna wykupił ostatnio katalog wytwórni Big Machine Records za 300 milionów dolarów.

W ten sposób otrzymał m.in. prawa do twórczości Taylor Swift, która przez wiele lat była związana ze wspomnianą wytwórnią. Informacja o tym zszokowała samą piosenkarkę. W długiej i emocjonalnej wiadomości do fanów wyznała, że w przeszłości Braun niejednokrotnie próbował zaszkodzić jej karierze, a teraz celowo pozbawił ją praw do własnych piosenek.

 

— Co chciałaś osiągnąć pisząc o tym publicznie w internecie? Wygląda na to, że liczyłaś na sympatię ze strony ludzi i wiedziałaś, iż Twoi fani natychmiast zaatakują Scootera. Wiem na pewno, że zarówno ja, jak i on kochamy Cię. Wydaje mi się, że jedynym sposobem na rozwiązanie tego konfliktu jest komunikacja, a nie przekomarzanie się w sieci (…) nie mamy nic negatywnego do powiedzenia na Twój temat. Chcemy dla Ciebie jak najlepiej — napisał Justin Bieber.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Hey Taylor. First of all i would like to apologize for posting that hurtful instagram post, at the time i thought it was funny but looking back it was distasteful and insensitive.. I have to be honest though it was my caption and post that I screenshoted of scooter and Kanye that said “taylor swift what up” he didnt have anything to do with it and it wasnt even a part of the conversation in all actuality he was the person who told me not to joke like that.. Scooter has had your back since the days you graciously let me open up for you.! As the years have passed we haven’t crossed paths and gotten to communicate our differences, hurts or frustrations. So for you to take it to social media and get people to hate on scooter isn’t fair. What were you trying to accomplish by posting that blog? seems to me like it was to get sympathy u also knew that in posting that your fans would go and bully scooter. Anyway, One thing i know is both scooter and i love you. I feel like the only way to resolve conflict is through communication. So banter back and fourth online i dont believe solves anything. I’m sure Scooter and i would love to talk to you and resolve any conflict, pain or or any feelings that need to be addressed. Neither scooter or i have anything negative to say about you we truly want the best for you. I usually don’t rebuttal things like this but when you try and deface someone i loves character thats crossing a line..

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Cze 30, 2019 o 2:54 PDT

Źródło: Radio Zet

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy