Jerzy Owsiak oszalał?
Na konferencji prasowej podsumowującej XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jurek Owsiak...oszalał!
W reakcji na pytanie jednego z dziennikarzy, czy może skomentować pojawiające się na portalach internetowych zarzuty o nieuczciwość WOŚP, Owsiak wskoczył na na stół i zaczął - z rozpaczą w ochrypłym głosie - wykrzykiwać: "Gdzie jet ten słoik, w którym chowam pieniądze?". W poszukiwaniu słoika przeszedł na kolanach po całym stole. Zaglądał m.in. pod leżącą na blacie gitarę elektryczną.
Zwracamy uwagę, że w momencie wybuchu szału Owsiaka mikrofony wszyskich stacji znajdowały z tyłu, oprócz mikrofonu TVN położonego z przodu stołu.
Najnowsze
W Rzymie odbędzie się modlitewne czuwanie przed wręczeniem paliuszy nowym metropolitom
Święczkowski przerywa milczenie ws. ataków władzy. Opublikował obszerne oświadczenie
Paradoks mundialu może sprawić, że zwycięstwo... nie będzie się opłacało