Jarosław Kaczyński: dobra zmiana się umocni i trwale zmieni oblicze kraju

Artykuł
Telewizja Republika

– Dzisiaj ci, którzy zdecydowali o tych nagrodach, wybrali tych, którzy o to zwycięstwo, ostateczne zwycięstwo naszego wielkiego ruchu ku niepodległej, sprawiedliwej Rzeczypospolitej, są szczególnie zasłużonymi przedstawicielami - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński na Gali Strefy Wolnego Słowa.

– Jesteście na pierwszej linii tej niełatwej walki, która przez lata wydawała się beznadziejna, ale która jednak przyniosła efekty. Przyniosła jedne zwycięstwo, bardzo trudne. Sprawdziliśmy się w tych czasach i później mieliśmy kolejne zwycięstwo. Dziś trzeba rozpocząć zabiegi o to jeszcze kolejne zwycięstwo. - powiedział Jarosław Kaczyński. 

– Zwycięstwo, które sprawi, że dobra zmiana się umocni i trwale zmieni oblicze kraju. Trwale zmieni naszą ojczyznę w niepodległy, demokratyczny, sprawiedliwy kraj, prawdziwą Rzeczpospolitą wszystkich Polaków - mówił. 

– Dzisiaj ci, którzy zdecydowali o tych nagrodach, wybrali tych, którzy o to zwycięstwo, ostateczne zwycięstwo naszego wielkiego ruchu ku niepodległej, sprawiedliwej Rzeczypospolitej,  są szczególnie zasłużonymi przedstawicielami - dodał prezes Prawa i Sprawiedliwości.

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy