Jarosław Gowin trafił do szpitala. Rzeczniczka potwierdza
Były wicepremier znalazł się w szpitalu kilka dni temu – dowiedział się nieoficjalnie Newsweek. Przyczyną hospitalizacji byłego wicepremiera ma być depresja.
Stan Gowina ma mieć związek z ciągłymi, skoordynowanymi trwającymi od wielu miesięcy atakami na polityka, którego nie było na ostatnim posiedzeniu Sejmu. Od prawie tygodnia nie udzielał się także w mediach społecznościowych.
Od kilku dni Jarosław Gowin, zgodnie z rekomendacjami lekarzy, przebywa w szpitalu - poinformowała rzeczniczka Porozumienia, Magdalena Sroka.
„Nie jesteśmy upoważnieni do tego, żeby przekazywać informacje o stanie zdrowia, ale z pewnością już wkrótce zrobi to sam Jarosław Gowin, z którym pozostajemy w stałym i codziennym kontakcie” – dodała.
Jarosław Gowin odszedł z rządu 10 sierpnia.
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”