Jarosław Gowin poinformował o swoim zdrowiu. „ Dbajmy, proszę, wszyscy o siebie i innych”

Artykuł
Gowin podziękował służbie zdrowia
Fot. PAP/Darek Delmanowicz

„Po 14 dniach intensywnego leczenia opuściłem właśnie szpital” – poinformował wicepremier, szef MRPiT Jarosław Gowin, który trafił tam po wykryciu u niego koronawirusa. „Dbajmy, proszę, wszyscy o siebie i innych. Statystyki są nieubłagane” – dodał lider Porozumienia.

O chorobie wicepremier poinformował w niedzielę 14 marca. „I mnie w końcu dopadło... Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo!” – napisał na Twitterze.

We wtorek 16 marca dyrektor biura komunikacji MRPiT Katarzyna Zawada przekazała z kolei, że wicepremier Jarosław Gowin jest w szpitalu, a jego stan jest stabilny.

„Po 14 dniach intensywnego leczenia opuściłem właśnie szpital. Wielkie podziękowania dla WSPANIAŁEGO personelu medycznego. Dbajmy, proszę, wszyscy o siebie i innych. Statystyki są nieubłagane. 30 tys. zakażeń dziennie to 900 śmierci w ciągu kilku tygodni. Zdrowia Wam wszystkim!” – napisał.

Źródło: PAP, Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy