Jak naprawdę zginął polski milioner? Są nowe fakty

Artykuł
fot. Biuro Prasowe: www.nowystyl.com/pl

Jak informują media, Prokuratura Rejonowa w Krośnie wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Jerzego Krzanowskiego. W piątek służby poinformowały o odnalezieniu zwłok jednego z najbogatszych Polaków. Wcześniej zgłoszono zaginięcie mężczyzny. Jak naprawdę zginął milioner ?

"W nocy z 6 na 7 czerwca 2024 r. w Krościenku Wyżnym woj. podkarpackiego ujawniono zwłoki zaginionego Jerzego Krzanowskiego. Poszukiwania realizowane były od dnia 6 czerwca 2024 r. w związku ze zgłoszeniem dokonanym członka najbliższej rodziny" - czytamy w komunikacie prokuratury.

Jak wyjaśnia pełniący funkcję prokuratora rejonowego w Krośnie Tomasz Lorenc, śledczy przeprowadzili oględziny zwłok oraz miejsca ujawnienia ciała. Podjęto decyzję o badaniach sekcyjnych, które pozwolą ustalić dokładną przyczynę śmierci. "W chwili obecnej trwają czynności nakierowane na wykluczenie ewentualnego udziału osób trzecich" - przekazał Lorenc.

Informacja o zaginięciu pojawiła się w czwartek po południu. Krzanowski był jednym z założycieli krośnieńskiej firmy Nowy Styl. Mężczyzna wyszedł z domu, a następnie kontakt z nim się urwał.

Źródło: Portal TV Republika / interia

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy