Hryniewicz w Republice: Grupa Azoty na pełnych obrotach. Wystarczy gazu? [wideo]
Nie ma mowy o absolutnie żadnym przestoju. Największy koncern chemiczny w Polsce mimo problemów na rynku gazowym nie odczuwa kłopotów wynikających z braku surowca, powiedział wiceprezes spółki Tomasz Hryniewicz. Gość Piotra Nisztora stwierdził w Telewizji Republika, że firma realizuje plan zgodnie z założeniami. Jako Grupa wykorzystuje 2,1 mld m3 błękitnego paliwa w skali roku, a same tylko Puławy blisko 1 mld m3. Polecamy całą rozmowę.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Śliwka u Sakiewicza: „Ta historia zbulwersowała Polaków bardziej, niż wielu się spodziewało”
"Szczyty bezczelności". Czarnek ostro krytykuje Tuska za wykorzystanie autorytetu Jana Pawła II ws. Zełenskiego
Niebywała tragedia. Dwójka dzieci zmarła w zamkniętym samochodzie