Hołownia w szlafroku siedzi na Prokopie. Kto opublikował to ZDJĘCIE?

portal tvrepublika.pl 18-11-2023, 13:20
Artykuł
instagram/_marcinprokop_

Kilkanaście godzin temu na Instagramowym profilu Marcina Prokopa, TVN-owskiego kolegi obecnego marszałka Sejmu - Szymona Hołowni, pojawiło się dość intrygujące zdjęcie. Widać na nim tych dwóch panów, tyle, że w dość niecodziennej sytuacji. Prokop klęczy na molo, zaś Hołownia... siedzi na jego plecach. W szlafroku.

Fotografia, choć w sieci pojawiła się niespełna dobę temu, już obiegła cały internet. Nie ma się co dziwić, nie jest to widok codzienny. Tym bardziej teraz, gdy była gwiazda TVN-u objęła funkcję marszałka Sejmu RP.

Z prezentera na marszałka, ale...

Choć Hołownia porzucił telewizyjną karierę na rzecz polityki już jakiś czas temu, jego medialna przeszłość w najbliższym czasie nie zostanie zapomniana. To na pewno.

Wybór byłego prezentera na marszałka Sejmu zdążył już skomentować Marcin Prokop, czyli programowy kolega Hołowni. Razem, przez długie lata współprowadzili program "Mam talent". Tęsknota chyba daje się we znaki, bo wczoraj postanowił on wspomnieć o Hołowni w swoich mediach społecznościowych. Dołączył on ich wspólne zdjęcie.

Mocno zaskakujące, archiwalne zdjęcie ukazuje, jak ubrany w strój do nurkowania prezenter klęczy na drewnianym pomoście, zaś Hołownia siedzi na jego plecach w białym szlafroku... Jest również opis.

"I wtedy pojawia się on, cały na biało. Marszałek na swym rumaku", o takiej treści.

Więcej na portalu Niezalezna.pl: „Marszałek na swym rumaku” - ośmieszające zdjęcie Hołowni z takim podpisem krąży po sieci. Wrzucił je Prokop!

 

Źródło: Niezalezna.pl / Anna Zyzek

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy